Spektakle taneczne w Teatrze V6

Spektakle gościnne

O.S.T.R. Życie po śmierci. Autentycznie


24 marca (piątek), godz. 17.00 i 21.30
25 marca (sobota), godz. 17.00 i 21.30 

Ogromny sukces albumu “Życie po śmierci” (Bestseller Empiku 2016 za ponad 100.000 sprzedanych egzemplarzy) wstrząsnął zarówno samym O.S.T.R. jak i współpracującymi z nim muzykami. Zapis wydarzeń związanych z trudnymi przejściami zdrowotnymi znalazł zaskakująco dużo odbiorców nie tylko wśród ścisłego kręgu fanów ale i wśród masowego odbiorcy. Powstało pytanie… co po “Życiu po śmierci”?
Czoła temu wyzwaniu postanowił stawić DJ Haem – wieloletni przyjaciel i najbliższy współpracownik O.S.T.R. Obaj podjęli się realizacji specjalnej wersji kultowego albumu. Wersji, która w wydaniu koncertowym przybrała postać trasy “Życie po śmierci. Autentycznie” – materiał z płyty na żywo 
w oparciu o sextet instrumentalny.
O.S.T.R. grał już z kilkoma zespołami wspomagającymi go na scenie, ale nigdy akompaniament nie spoczął na tak dużym zespole przy wykorzystaniu wyjątkowych jak na hip-hop
czy muzykę rozrywkową instrumentarium… harfa, wiolonczela czy fortepian to instrumenty niosące ze sobą pewien ciężar gatunkowy i nierozerwalnie wydawałoby się związane z muzyką poważną. 
Z pomocą pospieszyła trójka muzyków: pianista Wojtek Krukowski, DJ Haem, oraz perkusista Wojtek Fedkowicz przystąpili do aranżowania takich klasyków jak “Spowiedź” 
czy “Nie pisz sms’ów”.
O specyfice koncertów “Autentycznie” nie świadczy tylko dobór muzyków, instrumentów, oraz zaskakujące aranżacje, ale i sama koncepcja akustycznego wykonania jednej i tej samej płyty 
od początku do końca. Tutaj dochodzimy wreszcie do postaci gospodarza, przed którym stanęło niespotykane do tej pory wyzwanie – naturalne dla niego improwizacje muszą zejść na drugi plan. 
To jednak pozwoli mu na pierwszy od początku kariery tak osobisty spektakl, czy też w tym przypadku raczej osobistą spowiedź adresowaną do publiczności.

Skład zespołu:
Adam Ostrowski
Jakub Krukowski – fortepian / rhodes piano
Agnieszka Grela-Fedkowicz – harfa
Sylwia Spodobalska – wiolonczela
Jacek Fedkowicz –  kontrabas / gitara basowa
Wojtek Fedkowicz – perkusja
Piotr Jończyk – perkusjonalia

UWAGA! Bilety dostępne tylko
w sprzedaży internetowej przez
http://www.asfaltshop.pl
Nie ma możliwości zwrotu zakupionego biletu.
Wstęp od 18 lat.