Spektakle taneczne w Teatrze V6

Spektakle gościnne

Ach... ten Nowy York

 

Nowy York, to... miasto tysiąca świateł, które nigdy nie zasypia. Miasto, gdzie teatr, muzyka i kabaret przenikają się
z modą, blichtrem i ekstrawagancją.

Nowy York, to... Broadway,
główna ulica Manhattanu, gdzie mieszczą się teatry rozrywkowe i musicalowe stanowiące centrum kulturalne miasta, przyciągające turystów ze wszystkich kontynentów - jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na świecie.

Nowy York, to… Studio 54,
w latach siedemdziesiątych XX wieku najpopularniejszy i najbardziej ekskluzywny nocny klub w USA, który mieścił się przy West 54th Street na Manhattanie. Stałymi bywalcami klubu była śmietanka towarzyska świata filmowego i muzycznego.

Nowy York, to… Stolica Mody,
gdzie odbywa się „Tydzień mody”, najważniejsze wydarzenie w tej branży, które pozwala projektantom i domom mody zaprezentować swoje najnowsze kolekcje. Pokazy couture, kolekcji letnich
i zimowych, a także ekskluzywnej bielizny stworzonej przez markę nazwaną na cześć brytyjskiej królowej Wiktorii.

Biorąc pod uwagę niezwykłość Nowego Yorku nie było innej możliwości niż zainspirować się atmosferą tego miasta. W związku z tym, w programie wieczoru zawarliśmy między innymi największe przeboje broadwayowskich musicali: Upiór w Operze, Alladyn, Król Lew i Chicago, a także piosenki gwiazd muzyki rozrywkowej: Lizy Minelli, Madonny czy Michaela Jacksona, wykonywane przez Paulinę Janczak i Jakuba Wociala oraz widowiskowe choreografie zrealizowane przez zespół tancerzy i akrobatów Teatru V6.

Co jest fajnego w siedzeniu w samotności w pokoju, przyjdź posłuchać, jak gra muzyka, życie to kabaret kolego, chodź do kabaretu”
Liza Minelli, New York, New York, 1977r.

Występują:

Soliści:
Paulina Janczak
Rafał Szatan/Jakub Wocial


Tancerze i akrobaci:
Emilia Biskupik,
Kacper Bożek,
Ilona Gumowska
Natalia Kielan,
Anna Lewińska,
Monika Parafiniuk
Katarzyna Regulska,
Mateusz Sobczak,
Magdalena Spółczyńska